Přečetli

Pavel Berkovič – kameraman, A.Č.K. (říjen 2020)

“Kniha mne chytla okamžitě. Je napínavá a navíc opravdu dobrodružná, a to se prosím odehrává v prostředí, ve kterém byste napínavé děje nečekali. Omyl je pravdou. Kdykoliv teď jede kolem mne vlak, jsem uvnitř a vím přesně, co se stane, až vlak zastaví. Přeji knize a čtenářům, ať se baví a sní a drží palce hrdinům, tak jako já.”

 

Ivana Nováková – spisovatelka (červen 2020)

“Celkový dojem – Bylo to skvělé!!! Napínavé, zábavné, dobře napsané, čtivé, vtipné. Román tak, jak je, převyšuje úroveň padesáti procent knih na pultech. Jestli někdy vyjde tiskem, chci ho mít doma!”

 

Robert Němec – podnikatel a spisovatel (červen 2020)

“Knihu jsem přečetl rychle. Na rozdíl od jiné literatury, je tato kniha tvořena krátkými, srozumitelnými větami, které člověka doslova pohltí zemitou ostravskou atmosférou. Je vidět, že autor podrobně rozumí prostředí o kterém čtivě píše. Kniha je jiná, než co je dnes na pultech knihkupectví, proto dávám 10 bodů z deseti.!”

 

Alan Butschek – České dráhy – oborový specialista (červenec 2020)

“Milé překvapení dobře napsaného příběhu umístěného do poštovního prostředí v neklidné době po rozdělení Československa. Příběh má spád svižným jazykem, oceňuji nenásilně vetknutý popis prostředí vlakových pošt. Věřím že kniha vyjde a nebude chybět v mé knihovně.”

 

Pavel Věžník –  pracovník v oblasti bezpečnosti (červenec 2020)

“Tip na dobrou knihu, která má potenciál zaujmout nejen fanoušky pošty nebo železnice. Uvěřitelný příběh se zajímavým vyústěním. Dobře popsaný mix lidských povah jednotlivých hrdinů a jejich motivů, díky kterým se vydali na šikmou plochu. Kniha rozhodně nenudí a věřím, že o ní i jejím autorovi ještě uslyšíme.”

 

Marek Švidrnoch – editor,  Česká televize (červenec 2020)

“Velmi originální kniha s neotřelou zápletkou, navíc z neobvyklého prostředí vlakové pošty, jejíž zákulisí veřejnost vůbec nezná. Svižně a čtivě napsaný příběh s uvěřitelnými postavami, jehož nespornou předností je i skutečnost, že částečně vychází z reality.”

 

René Bali-Jenčík – vedoucí oddělení,  České dráhy (červenec 2020)

“Fakt dobré, smekám. Podle mne je to detektivka čtivá, která zaujme jak nás fanatiky z oboru, tak i běžné čtenáře, kterým naopak umožní nahlédnout do zákulisí poštovního i železničního provozu…”

 

Jiří Střecha – ředitel, Poštovní muzeum České pošty (srpen 2020)

“Autor mi dal přečíst rukopis – přišel jsem si na své A) jako milovník detektivek. B) jako železničář i za C) jako pošťák – dobové reálie 90. let jsou vykresleny dokonale! Všem doporučuji podpořit a následně přečíst!”